Wiadomości

Did you miss our booth at Batimat 2017? Here's a short impression.

 -  14 li. 2017 - 11:17

Batimat 2017 has just ended, with the full confirmation of the high expectations. We sincerely thank all those who visited us at our booth!

Batimat is the building industry’s leading international trade show, where the sector’s decision-makers and project managers come together to choose partners and seek products and service solutions for current and future buildings.

Tworzenie „eko-sąsiedztwa”: projekt Les Passerelles w Cran-Gevrier

France
 -  21 wrz. 2017 - 10:19

Totalna harmonia i trwała spójność

Nowoczesna dzielnica Les Passerelles w Cran-Gevrier powstała na terenach poprzemysłowych. Nad rzeką Thiou, gdzie znajdowała się kiedyś papiernia, na obszarze 45 000 m2 rozwija się ambitny projekt odnowy krajobrazu miejskiego, koncentrujący się silnie na poszanowaniu środowiska naturalnego. Powstają tutaj nowe osiedla mieszkaniowe i lokale usługowe.

BARDZO WYMOWNA CZERŃ

Weert, the Netherlands
 -  13 lp. 2017 - 20:05

Źródło inspiracji w jednym kolorze 

W maju 2015 r. pracownia Bureau d’Architecture Christophe Sechehaye rozpoczęła przekształcanie dwóch istniejących nieruchomości w jeden budynek składający się z dwóch apartamentów i biura architektonicznego. Celem było stworzenie budynku, który delikatnie przyciągałby uwagę przechodniów, zapewniając jednocześnie lokatorom dobry widok na całą okolicę.

NOWE PRODUKTY TRESPA® DLA INSPIRUJĄCYCH FASAD

Weert, the Netherlands
 -  19 maj 2017 - 13:03

Wnoszące unikalne i ciekawe efekty w ofertę dla projektantów

Trespa prezentuje zupełnie nową rodzinę produktów – Meteon® Focus – i dodaje pięć metalicznych kolorów do istniejącej kolekcji Meteon® Lumen. Projektanci i architekci mają teraz do dyspozycji całkiem nowe możliwości tworzenia innowacyjnyjnego wyglądu i efektów swoich fasad. Metaliczne refleksy świetlne, przypadkowe kompozycje i zagadkowe wzory przełamują monotonię powierzchni, dając nowe, ekscytujące wrażenia wizualne.

Think Trespa Magazine

Weert

 -  27 paź. 2016 - 12:10

„Think Trespa” jest magazynem o światowym zasięgu, w którym prezentowane są informacje na temat wspaniałych i wyróżniających się fasad wentylowanych. Magazyn ma na celu wspierać architektów, montażystów, wykonawców i użytkowników w kreowaniu świata przyszłości.

Wprowadzenie 9 Nowych Kolorów Kolekcji Uni Colours

Weert

 -  27 paź. 2016 - 12:10

Od czerwca 2012 roku kolekcja Uni Colours zostanie wzbogacona o dziewięć nowych kolorów. Każdy kolor został uważnie dobrany w ścisłej współpracy ze specjalistami zajmującymi się kreowaniem i nowymi koncepcjami.

Odzwierciedlają one różne obiekty otaczającego świata, wywołują emocje i poszerzają możliwości w tworzeniu fasad, które mają opowiadać historie.